Senior marketing szakértő

Dinamikusan fejlődő innovatív web fejlesztő cég keres online marketing szakértőt.

Az új csapattag feladatai:

  • Marketing koncepciók kidolgozása, az ezekhez kapcsolódó folyamatok és kampányok megtervezése konkrét lépésekre és azok kreatív megvalósítása
  • Folyamatok optimalizálása (konverziók követése, elemzése), landing oldalak optimalizálási javaslatai, split tesztek
  • Értékesítési tervszámok teljesülésének elősegítése
  • A marketing tevékenység eredményességének folyamatos monitorozása (riportok, Analytics)
  • Közösségi média jelenlét menedzselése
  • Keresőoptimalizálás
  • Online hirdetések kezelése/létrehozása: Adwords, Facebook, Etarget, Affiliate, Youtube, PPC, optimalizálás, banner és hírlevél, kampánykezelés
  • Piaci versenyhelyzet, versenytársak folyamatos nyomon követése, elemzése
  • Együttműködő partnerek felkutatása
  • PR feladatok, média jelenlét

Elvárásaink:

  • Min. 4-5 év online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Google Adwords, Google Adsense, Google Analytics, Affiliate, Etarget, Facebook, Youtube rendszerek minimum 1 éves szakmai használata
  • Önálló munkavégzés, kreativitás, képesség javaslattételre
  • Értékesítés orientált marketing szemlélet, stratégiai és eredményorientált gondolkodásmód és munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, szövegírás készség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Közösségi médiák átható ismerete
  • Marketing végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány
  • Online marketing eszközökben szerzett jártasság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előnyök:

  • Videó szerkesztési vagy grafikus tapasztalat
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • UX tapasztalat
  • HTML, CSS ismeret (hírlevél szerkesztéshez)
  • Médiaügynökségi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Havi fix jövedelem + eseti prémium
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, fiatalos munkatársak, kulturált munkakörnyezet
  • Önálló és változatos munka

Munkavégzés helye:

Budapest, Üllői úti irodánkban.

Munkaidő:

Napi 8 óra.

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzot, motivációs levéllel, nettó bérigény megjelölésével a job[kukac]havasweb[pont]hu e-mail címre várjuk. Az előző munkahelyeket kérjük konkrét elérhetőségekkel megjelölni.